Про компанію

Про компанію  |  Керівництво  |  Наша команда

Історія

Аудиторська фірма «Фактор-Аудит» створена в 1994 році. За 30 років роботи з невеликої консультаційної фірми ми виросли до багатопрофільної аудиторсько - консалтингової компанії.

Враховуючи зростаючі потреби наших Клієнтів в юридичних послугах, зокрема в вирішенні податкових суперечок, в 2002 році ми створили окреме підприємство - ДП "Консалтинговий центр "Фактор", що спеціалізується в наданні юридичних послуг.

Напрямки діяльності:

Кадровий склад

Чисельність персоналу АФ «Фактор-Аудит» та ДП КЦ «Фактор» становить більше 30 осіб, серед  яких 5 сертифікованих аудиторів та 3 сертифікованих податкових консультанта. Досвід роботи провідних фахівців складає понад 30 років.

Контроль якості послуг

Ми маємо в своєму розпорядженні власну службу внутрішнього контролю якості, забезпечуємо якість за всіма видами діяльності.
ТОВ «АФ «Фактор-Аудит» успішно пройшло зовнішню перевірку системи контролю якості аудиторських послуг (Рішення АПУ від 30.07.2015 № 313/4.1, Свідоцтво №0542 чинне до 31.12.2020).
Фірма включена до «Переліку аудиторських фірм, що відповідають критеріям для проведення обов'язкового аудиту».
 
Професійна аудиторська діяльність здійснюється на підставі:

 Членство в професійних організаціях:

 Відповідальність

Професійна відповідальність ТОВ АФ «Фактор-Аудит» застрахована в ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВІ "СТРАХОВА КОМПАНІЯ "ВУСО" (Договір №21524848 від 22.12.2023 добровільного страхування цивільно-правової відповідальності аудитора/ суб'єкта аудиторської діяльності перед третіми особами.)