Бухгалтерські послугиВедення податкового та бухгалтерського обліку необхідне компанії незалежно від сфери її діяльності. Передоручення подібних функцій сторонньої організації або позаштатного фахівця називають бухгалтерським аутсорсингом. Проте слід розуміти, що передавати обов'язки з обліку варто лише досвідченим професіоналам. Фахівці компанії «Фактор-Аудит» протягом багатьох років надають бухгалтерські послуги: складають звіти щодо результатів діяльності та консультують українських підприємців.

Деякі приватні підприємці не хочуть довіряти справи своїх фірм стороннім особам. І даремно, оскільки аутсорсингові компанії мають низку переваг над присутністю бухгалтера в штаті співробітників. По-перше, фахівців у такі фірми приймають самі бухгалтери, а чи не люди, мають лише поверхневі знання у цій галузі. Тому рівень професіоналізму бухгалтера найчастіше вищий. По-друге, підприємцю не доведеться платити працівникові повну ставку, оскільки бухгалтерські послуги через аутсорсинг здійснюються залежно від обсягу робіт за договором. І по-третє, компанія надає замовнику безвідривне ведення його справ, тоді як штатний бухгалтер може захворіти, піти у відпустку тощо.

Досить часто фірми користуються аутсорсинговими послугами, маючи у штаті своїх співробітників бухгалтерії. У цьому штатний співробітник займається врахуванням поточних фінансів, а віддалений співробітник – складанням звітів.

Ми пропонуємо своїм клієнтам такі види бухгалтерського супроводу:

  1. Повний бухгалтерський облік діяльності.
  2. Супровід компанії при зміні бухгалтера: ми займаємось вашою бухгалтерією, а ви підбираєте нового співробітника.
  3. Ведення податкового обліку, допомога у податкових спорах.
  4. Складання звітів (послуга виконується як окремо, так і з попередніми видами робіт).
  5. Консультації з бухгалтерського обліку, складання документів.

Замовники компанії «Фактор-Аудит» довіряють нам як повний облік своєї діяльності, так і передають повноваження лише в деяких сферах своєї роботи: ми проводимо розрахунок із заробітної плати та інших можливих нарахувань фізичним особам, займаємося кадровою документацією, організуємо та проведемо аналіз діяльності складу так щоб ви мали достовірну та повну інформацію про матеріальні цінності, які там знаходяться.

Чому варто довірити вашу бухгалтерію саме нам?


У всіх наших клієнтів немає проблем з оформленням звітів, дотриманням термінів та здачі документів. Ми несемо відповідальність за нашу діяльність, оскільки дорожимо своїми замовниками та репутацією компанії.

Ми нікому і ніколи не розголошуємо отриману від вас інформацію під час спільної діяльності. Один із принципів наших фахівців – повна конфіденційність замовника.