Веб-конференція «Особливості обчислення і сплати податку на прибуток у 2013 році"
27 червня 2013, 08:00


26 червня 2013р, Консалтинговий центр «Фактор» провів щомісячну веб-конференцію на Всеукраїнському порталі «Бухгалтер.com.ua».


Запитання з конференції:
ТОВ зареєстроване в липні 2013р.Коли настає для нього звітний період для подачі декларації з податку на прибуток?Коли потрібно сплачувати податок на прибуток?
 
Відповідь:
Це питання врегульоване згідно абзацу пятого пункту 57.1. статті 57 ПКУ:  платники податку на прибуток, що зареєстровані протягом звітного року (новостворені) сплачують податок на прибуток на підставі річної податкової декларації за період діяльності у звітному (тобто 2013) році. Податкові декларації з податку на прибуток за 1-й квартал, півріччя та 9 місяців 2013 року таким платником не подаються.
 
З повним змістом конференції Ви можете ознайомитися на сторінці

 

Працюємо
по всій Україні

  • телефони: +380 66 66 86 333
  • +380 57 717 10 14
  • +380 57 754 46 43
  • +380 98 350-46-50

Розсилка новин

вкажіть своє ім'я

вкажіть свій e-mail

6 + 5 буде?

Ви запитували